אודות עמותת אזרחים ושורשים

עמותת "אזרחים ושורשים" לקחה על עצמה משימה לסייע לכם בהוצאת דרכון רומני, הישראלים ממוצא רומני ולכל צאצאיכם, לקבל או לאשר את האזרחות הרומנית ולקבל את הדרכון הרומני הפותח לכם הזדמנויות רבות בכל ארצות האיחוד האירופי.

הניסיון הרב של נציגי העמותה בפעילות עם לקוחות מרוצים רבים והקשר הישיר שלך עם הלקוח, עם המומחים והיועצים המקצועיים שלנו ברומניה יובילו אותך למטרה הנחשקת של קבלת האזרחות והוצאת דרכון רומני במהירות, במקצועיות ובמחיר הנמוך ביותר.

יתרונות העבודה עם עמותת "אזרחים ושורשים"?

כל הפעולות מתבצעות ברומניה בשיתוף ופקוח העמותה. דרך פעולה זו נותנת ללקוח בטחון לקבלת התוצאה המיוחלת ללא תשלום עמלות מיותרות בדרך.
העמותה דואגת כי שכר הטרחה בגין הטפול בתיק יהיה נמוך משמעותית מכל הצעה אחרת שתקבל.
העמותה חוסכת לך עלויות והוצאות הכרוכות בבדיקת הזכאות, תרגומים ואשורים נוטריוניים.
שיטת העבודה של ביצוע כל הפרוצדורות ישירות ברשויות ברומניה מזרזת עבורך את התהליך במספר חודשים ומאפשרת קיצוץ משמעותי בעלויות ובזמן הנדרש להגעה ליעד.
הטיפול בקבלת אזרחות רומנית והוצאת דרכון רומני כרוך בשחזור מסמכים מארכיונים ופניה לרשויות ולעתים לבתי משפט ברומניה ולכן הכרחית מעורבות של יועצים מקומיים הבקיאים בשפה ובהתנהלות עם הגורמים והמוסדות במקום. אתה, הלקוח, תוכל לתקשר לכל אורך התהליך ישירות עם יועצים משפטיים אלה בשפה העברית, רומנית, אנגלית.

זכור כי כל התהליך מתבצע ברומניה ולא בישראל . בחרת בעמותה אתה חוסך עוד "יד" בדרך למטרה וכך חסכת משמעותית בעלויות.

דרכון רומני
תמונה אתה זכאי לאזרחות רומנית?
אייקון של אירופה

שאלות נפוצות​

צרו קשר​

    תפריט
    כלי נגישות